image/svg+xml
image/svg+xml

Yol-Harcırah Hakkında Bilgi

Sayın Proje Yetkilisi/Yürütücüsü;

Proje süreniz boyunca yolluk ve satın alma işlemlerinizin gerçekleştirilebilmesi için Maliye’nin sistemine tanımlanmanız gerekmektedir. Bunun için gerekli bilgiler Ofise gelindiğinde sizden alınmaktadır. Harcama yetkilisi tarafından sisteme tanımlandığınızda size şifre belirlemeniz için MYS den link gelecektir. Link geldikten sonra 24 saat içerisinde şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. Harcama işlemlerinizde bu şifreyi kullanacaksınız.  

 

 

  • Yol ile ilgili taleplerinizde;

           Görevlendirilecek kişi Kurumumuz Akademik Personeli ise Fakülteniz üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Görevlendirmenizi gerçekleştirdikten sonra (Sempozyum vb hariç) Personel Daire Başkanlığından Biriminize gelen Uygundur yazısı ile birlikte Formlar/Belgeler kısmında yer alan yolluk bildirimini doldurup 3 nüsha çıktıyı imzalayıp Birimimize teslim ettiğinizde ödeme ile ilgili işlemler başlatılacaktır.

         Öğrencilerin görevlendirilmelerinde hareketlikten en geç 1 hafta öncesinden  Formlar/Belgeler kısmında yer alan (A10)  formu doldurup Birimimize teslim etmeniz gerekmektedir.